Utilitzem cookies pròpies i de tercers per al correcte funcionament i visualització i la recollida d'estadístiques tal com es recull en la política de cookies. Si continua navegant, considerem que accepta el seu ús. Podeu obtenir més informació, o bé conèixer com canviar la configuració, prement en més informació

Equip humà

Comptem amb una plantilla de més de 135 professionals enfocats a oferir el millor servei.



Joan comas

Direcció
Joan Comas
joancomas@coraltransports.com

Encarna Alcalde

Administració i RRHH
Encarna Alcalde
encarna@coraltransports.com

Rafael Moreno

Logística
Rafael Moreno
stock@coraltransports.com

Miguel Angel Herrero

Grans Comptes
Miquel Àngel Herrero
maherrero@coraltransports.com

Carlos Artal

Tràfic Nacional
Carlos Artal
cartal@coraltransports.com

Alfons Borrell

Tràfic Catalunya
Alfons Borrell
aborrell@coraltransports.com

Olaf Schmitz

Business Development
Olaf Schmitz
olaf@coraltransports.com

Marta Papaseit

Tràfic Internacional Terrestre
Marta Papaseit
mpapaseit@coraltransports.com

Sandra Comas

Transport Marítim i Aeri
Sandra Comas
sandracomas@coraltransports.com

Comercial
Oscar Comas
oscarcomas@coraltransports.com

Manel López

Informàtica
Manel López
mlopez@coraltransports.com

Sergi Poveda

Qualitat
Sergi Poveda
calidad@coraltransports.com

Comunicació
Foix Huguet
comunicacion@coraltransports.com

Guillermo Argall

Magatzem
Guillermo Argall
almacen@coraltransports.com