Les cookies pròpies i de tercers ens permeten millorar els nostres serveis. En navegar pel nostre lloc web, acceptes l'ús que fem de les cookies. més informació

Equip humà

Comptem amb una plantilla de més de 104 professionals enfocats a oferir el millor servei.



Joan comas

Direcció
Joan Comas
joancomas@coraltransports.com

Encarna Alcalde

Administració i RRHH
Encarna Alcalde
encarna@coraltransports.com

Rafael Moreno

Logística
Rafael Moreno
stock@coraltransports.com

Miguel Angel Herrero

Grans Comptes
Miquel Àngel Herrero
maherrero@coraltransports.com

Carlos Artal

Tràfic Nacional
Carlos Artal
cartal@coraltransports.com

Alfons Borrell

Tràfic Catalunya
Alfons Borrell
aborrell@coraltransports.com

Olaf Schmitz

Business Development
Olaf Schmitz
olaf@coraltransports.com

Marta Papaseit

Tràfic Internacional Terrestre
Marta Papaseit
mpapaseit@coraltransports.com

Sandra Comas

Transport Marítim i Aeri
Sandra Comas
sandracomas@coraltransports.com

Pere Garcia

Comercial
Pere Garcia
pgarcia@coraltransports.com

Manel López

Informàtica
Manel López
mlopez@coraltransports.com

Sergi Poveda

Qualitat
Sergi Poveda
calidad@coraltransports.com

Comunicació
Foix Huguet
comunicacion@coraltransports.com

Guillermo Argall

Magatzem
Guillermo Argall
almacen@coraltransports.com